2017-08-07 Domov Sue Ryder
Milí přátelé,

ráda bych Vás dnes „navedla“ k neobvyklému páchání dobra. Díky tomu, že kolem sebe máme hodně dobrých duší, jsme svědky toho, jak skvěle fungují tzv. peer to peer výzvy. Jsou tak snadné a dostupné, jen o nich vědět. Můžete třeba oslavit narozeniny, uběhnout maraton, dát si osobní výzvu…. To vše se skrývá za touto výzvou. Nechte se inspirovat a odměnou Vám pak může být to, co je pro nás nejdůležitější. Smysluplná, individuální péče o seniora, který naši pomoc potřebuje.

Mějte se hezky a užívejte léta.

Denisa Ratajová


Dárcovská výzva aneb p2p

P2P? To zní trochu jako označení robota ze sci-fi filmu, ale ve skutečnosti to znamená peer-to-peer neboli dárcovská výzva. Lidé mohou pomoci své vybrané neziskové organizaci, podpořit ji a vyzvat své okolí k dalšímu zapojení. Jako třeba Vašek a Jíra – místo dárků ke svým narozeninám požádali své blízké a přátele o dar na nákup postele nebo můžete třeba běžet pro dobrou věc…  Čtěte více

Tentokrát se krmil drak…

Sportovně zábavná soutěž pro naše klienty Nakrm draka se letos i přes horké počasí mimořádně vydařila.. Poprvé se nesla v pohádkovém duchu středověkého odpoledne, kde kromě jednotlivých disciplín jste mohli potkat i krále, princezny, poddané a potěšit se i historickým tancem skupiny Siderea. Podívejte se, jaká byla atmosféra.

Špacírovali jsme Prahou

Letošní červnový Večerní špacír 2017, pochod za důstojné stáří, je za námi. Počasí bylo opravdu letní, průvod šel místy, které mnozí ještě v Praze nenavštívili – z Letné přes Petřínské sady, pražská zákoutí až na Střelecký ostrov. Děkujeme všem, kteří šli s námi, Matějovi Ruppertovi a Big Band Horáček SwingOrchestra za skvělé vystoupení. Příští rok jdeme opět!